Gdzie polecacie zalozyc LPG w Warszawie lub Lodzi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • art_ii
    Drive
    • 2008
    • 52
    • Octavia II (1Z3)
    • BSE 1.6 MPI 102 KM

    #26
    Niestety zamknęli już działalność.
    Octavia 2 /1,6mpi BSE/ 150 kkm
    (LPG BRC Sequent 24 założone przy 50 kkm)

    Komentarz

    • bl
      Rider
      • 2009
      • 389
      • BMW
      • CKFC 2.0 TDI CR 150 KM

      #27
      art_ii, odpusc i EGP i Regulska. W obu montowalem LPG i w obu montaz odbywa sie na zasadzie "wrzutki" pod maske.
      Po opiniach w Wawie mocno polecana jest klinikalpg.pl

      Komentarz

      • emil_z
        Classic
        • 2015
        • 20
        • Octavia I (1U2)
        • BFQ 1.6 MPI 102 KM

        #28
        Ja polecam TEN warsztat.

        Zakładałem tam instalację jakieś 1.5 miesiąca temu, a trafiłem tam po namowach brata który właśnie tam zakładał ponad 2 lata temu. Przejechał ponad 80000km bez najmniejszych usterek czy uwag.

        Panowie bardzo mili, można się dowiedzieć wszystkiego, a jakość montażu na wysokim poziomie. Wszystkie elementy ulokowane w przemyślany sposób, nie na zasadzie "wrzutki pod maskę", z dbałością o szczegóły.

        Nie są najtańsi, ale moim zdaniem warto.

        Komentarz

        • art_ii
          Drive
          • 2008
          • 52
          • Octavia II (1Z3)
          • BSE 1.6 MPI 102 KM

          #29
          O EGP mam słabe zdanie (niestety sam tam zakładałem i wg m nie robią na odwal się).
          Klinikalpg dzwoniłem - niestety nie serwisują BRC.

          Chyba wybiorę się do http://www.powergas.pl - póki co rozmowa telefoniczna bardzo na poziomie - technicznym oczywiście. (Tyle, że terminy ze względu na ich urlop dopiero pod koniec sierpnia).
          Chociaż poziom cen mnie zaskoczył i to mocno.
          100-120 zł za samą regulację + drugie tyle za ewentualne filtry...............dużo, nawet bardzo.
          Octavia 2 /1,6mpi BSE/ 150 kkm
          (LPG BRC Sequent 24 założone przy 50 kkm)

          Komentarz

          • grzelski
            Classic
            • 2013
            • 38
            • Octavia I combi (1U5)
            • BFQ 1.6 MPI 102 KM

            #30
            Odświeżę temat, jakiś polecany i sprawdzony montaż LPG, Łódź i okolice?
            Zdjęcie kolektora, butla do jazdy w przód, strojenie na trasie, KME, STAG.
            Czy macie jakież nowsze doświadczenia?

            Komentarz

            • czay
              Drive
              • 2011
              • 42
              • Octavia II (1Z3)
              • BSE 1.6 MPI 102 KM

              #31
              Ja w każdym samochodzie zakładam w Nagazie. Ale na lpg-forum (w dużej mierze instalatorzy z mniejszych zakładów się tam udzielają i głównie montują STAGA, chociaż często z reduktorami KME właśnie) najlepsze opinie w Łodzi mają bodajże Filartech i Kołomax. Najlepiej zatem tam popytaj i poczytaj o tych zakładach.

              Komentarz

              • yunior81
                RS
                • 2010
                • 1657
                • Octavia I (1U2)
                • BFQ 1.6 MPI 102 KM

                #32
                grzelski, zakladalem LPG w bylej Octavii II FL u Stefanowskiego w Lodzi, wyrzucilem w bloto ponad 3 tysiace za Landi Renzo- NIE POLECAM !!!!!!!

                Polecam za to http://www.tomanek-gaz.com.pl/about.html dobieraja instalacje do samochodu, nie pchaja niepotrzebnych elementow i maja lepsze ceny i serwis niz Stefanowski.

                Komentarz

                • czay
                  Drive
                  • 2011
                  • 42
                  • Octavia II (1Z3)
                  • BSE 1.6 MPI 102 KM

                  #33
                  Jja akurat nie mogę złego słowa powiedzieć ani o Stefanowskim ani o Landi renzo. Mam taką instalację w octavii II FL i zrobione na niej 50 tys. km bez żadnych problemów, a w golfie V (też silnik 1,6), którym jeździ aktualnie moja żona, na lpg jest zrobione 110 tys. km i także bezproblemowo z Landi Renzo.
                  Natomiast zgodzę się, że z pewnością ceny u Stefanowskiego są wyższe niż w innych zakładach.

                  Komentarz

                  • yunior81
                    RS
                    • 2010
                    • 1657
                    • Octavia I (1U2)
                    • BFQ 1.6 MPI 102 KM

                    #34
                    No to ci szczerze zazdroszcze, bo kupe kasy ( instalacja + liczne przyjazdy do Lodzi na regulacje ) stracilem w tej firmie. Ze swojego doswiadczenia, moge stwierdzic, ze zaklady w ktorych ktos przyjmuje samochod do montazu LPG, kton inny montuje instalacje, jescze ktos inny stroi nalezy omijac.

                    Komentarz

                    • czay
                      Drive
                      • 2011
                      • 42
                      • Octavia II (1Z3)
                      • BSE 1.6 MPI 102 KM

                      #35
                      Dlatego też pisałem, że w kwestii gazu najlepiej poczytać lpg-forum. Tam właśnie polecane są głównie mniejsze zakłady, pewnie z bardziej indywidualnym podejściem do klienta.

                      Komentarz

                      Pracuję...